Festiwal Media i Sztuka - Darłowo

Data i godzina:

13 - 15.07.2018    

Miejsce wydarzenia:

Darłówko, ul. Rybacka
Darłówko Zachodnie: Nabrzeże Portowe przy Marina Royale (parking przy wejściu na plażę - ul. Dorszowa)

Bilety:

Wstęp wolny

Gwiazdy wydarzenia:

Grzegorz Funke, Iwona Guzowska, Aleksander Doba, Małgorzata Masłowska, Lech Wałęsa, Beata Tadla, Marcin Meller

Organizator:

Miasto Darłowo

Organizator - kontakt:

Tel.: (94) 3142223 (wew. 224)
Email: cit@darlowo.pl

Informacja dla wystawców:

Już po raz szósty Darłowo gościć będzie znakomite postaci świata mediów, sztuki i sportu podczas kolejnej edycji Festiwalu Media i Sztuka.

 Wydarzenie to jest doskonałą okazją do spotkań z czołowymi polskimi dziennikarzami, pisarzami i przedstawicielami kultury. Ideą organizatorów tego przedsięwzięcia było stworzenie miejsca do spotkań, dyskusji i wymiany opinii na ważne tematy kulturalno-społeczne z osobami, które na co dzień zarówno tworzą, jak i opisują polską rzeczywistość. Podczas czterech dni festiwalu mieszkańcy regionu i turyści odwiedzający Darłowo mają niecodzienną okazję do bliskich spotkań i rozmów z festiwalowymi gośćmi, którzy cierpliwie rozdają autografy i chętnie stają do pamiątkowych fotek. 

Na plenerowej estradzie przy latarni morskiej odbywają się prezentacje muzyczne: konkurs dla debiutantów o „Bursztynowy Mikrofon” Radia Koszalin i Bursztynowy Mikrofon Słuchaczy oraz występy gwiazd. Każdego dnia dziennikarze radiowej Trójki oraz regionalnej rozgłośni Radia Koszalin prowadzą festiwalowe, plenerowe studio. Na Festiwalu obecny jest również popularny program "Szkło Kontaktowe", który nadaje relacje na żywo. W tegorocznej edycji znajdzie się ponad 50 wydarzeń.

Wśród kilkudziesięciu zaproszonych gości będzie można spotkać m.in. Ryszarda Jaźwińskiego, Grzegorza Funke, Iwonę Guzowską, Aleksandra Dobę, Małgorzatę Masłowską, prezydenta Lecha Wałesę, Beatę Tadlę,  Marcina Mellera i innych. 

W tym roku Festiwal poszerza swoją formułę. Do grona dziennikarzy, publicystów i artystów dołączą podróżnicy, którzy opowiadać będą o swoich odważnych ekspedycjach, ekstremalnych wyprawach i egzotycznych kulturach. Swoją obecność zapowiedział już m.in. Aleksander Doba, słynny podróżnik czy Arkady Fiedler.Podróżnicze panele dyskusyjne odbywać się będą pod patronatem cyklicznej audycji, Klubu Obieżyświata Polskiego Radia Koszalin.

Spotkaniom z artystami, dziennikarzami i podróżnikami towarzyszyć będzie promocja i sprzedaż ich książek, wystawa fotografii podróżniczej, geograficzne warsztaty edukacyjne dla dzieci, kulinarne Smaki Świata, czyli degustacje potraw i wina, kino pod gwiazdami o tematyce enologicznej – najlepsze fabularne filmy z winem i winnicami w tle.

Wyjątkowy charakter i bogaty program Festiwalu sprawia, że impreza z roku na rok przyciąga do Darłowa rzesze mieszkańców regionu i turystów z całej Polski.

 

 

 Powrót
Booking.com

Kalendarium wydarzeń

Luty, 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Ostatnio dodane

© www.imprezowoplenerowo.pl 2016-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone