Jarmark Bożonarodzeniowy

Data i godzina:

14 - 23.12.2018    g. 13:00 - 20:00

Miejsce wydarzenia:

Bydgoszcz, ul. Mostowa
Ulica Mostowa

Bilety:

Wstęp wolny

Gwiazdy wydarzenia:

Majka Jeżowska, Gosia Andrzejewicz

Organizator:

Miasto Bydgoszcz

Organizator - kontakt:

Strona www:

Informacja dla wystawców:

14 grudnia w Bydgoszczy rozpocznie się Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku wystawcy rozstawią swoje kramy wzdłuż) ulicy Mostowej (na moście Sulimy - Kamińskiego). Na stoiskach będzie można kupić ozdoby choinkowe, rękodzieło i upominki, a także regionalne potrawy. W ofercie znajdą się także pierogi, krokiety oraz gęsina i ryby wędzone. Będą też sery, wędliny, miody, przetwory i przyprawy. Będzie się można rozgrzać gorącą czekoladą, grzańcem czy tradycyjnym barszczem.

Na placu Teatralnym stanie choinka i szopka, a całe Stare Miasto rozbłyśnie tysiącem migoczących światełek.

Przy amfiteatrze Muzeum Okręgowego pojawi się scena, na której będą się odbywały występy i prezentacje artystyczne.  Na scenie, która działać będzie w dni powszednie od 16.30 do 19.30, a w soboty i niedziele od 14.00 do 19.30, wystąpi m.in. Majka Jeżowska i Gosia Andrzejewicz.

20 grudnia dzieci będą mogły spotkać się z najprawdziwszym Mikołajem, który przyjedzie z Rovaniemi w dalekiej Finlandii. Atrakcją będzie też darmowa karuzela wiedeńska oraz pokazy iluzjonistyczne i rzeźbienie figur w lodzie.


Program:

14 grudnia (piątek)

16.30-17.00 – Pokaz ognia – Mimezis Art.
17.00 – 17.45 – Bromberg Brass
Zespół @Bromberg Brass zaprasza na koncert muzyki świątecznej podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Bydgoszczy który odbędzie się na Rynku.
17.45- 18.30 – Glory Day – Marcin Degowski
18.30 – 19.00 – Duet Aleksandra Tomanek, Adam Skrętny (wokal, gitara)

15 grudzień (sobota)

14.00- 15.00 – Trio DETE
15.00 – 15.40 – Pokaz iluzjonistyczny Artura Zalwerta
15.30 – 16.10 – Paulina Nowicka, Paulina Pechman, kamil Wiszniewski (wokal, piano, gitara)
16.10 – 17.00 – Kapela Góralska ze Szczyrku
17.00 – 18.00 – Szkoła Tańca Echo art.
18.30 – 19.30 – Majka Jeżowska - koncert

16 grudnia (niedziela)

14.00 – 14.40 – Marta Jarząbek, Michał Maćkiewicz (wokal, gitara)
14.40 – 15.30 – Stowarzyszenie Dworek Polski i Bławatki
15.30 – 16.30 – Kapela Góralska ze Szczyrku
16.30 – 17.00 – Duet – akordeon i puzon
17.00 – 18.00 – Szkoła Tańca Echo art.
18.00 – 18.45 – Duet Czarnecki & Gierek

17 grudnia (poniedziałek)

16.30 – 17.00 – Zespół pod opieką Justyny Musal z Zespołu Szkół Handlowych
17.00 – 17.30 Szkoła Tańca Bailamos
17.30 – 18.30 – Agnieszka Więckiewicz z zespołem

18 grudnia (wtorek)

16,30 – 17.30 – Daria Pawlewicz, Dawid Okoński, Eryk Redmerski, Bartosz Hoppe, Katarzyna Gościk (wokal, gitara, piano, saksofon)
17.30 – 18.30 – Zespół Deus Factor
18.30 – 19.00 – występ uczniów z Zespołu Szkół nr 30

19 grudnia (środa)

16.30 – 17.00 – Szkoła Tańca Bailamos
17.00 – 17.30 – występ uczniów z Zespołu Szkół nr 30
17.30 – 18.00 – występ uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 32
18.00 – 18.50 – Tomasz Krzemiński – kontrabas

20 grudnia (czwartek) WIGILIA MIEJSKA

16.00 – życzenia dla mieszkańców złoży prezydent Rafał Bruski , przewodnicząca Rady Miasta Monika Matowska i biskup Jan Tyrawa (amfiteatr przy ulicy Grodzkiej)
16.30 – 17.00 – Zespoły Wokalne Camerata i Cameratki z Pałacu Młodzieży – dyrygent Pani Iwona Szubarga
17.00 – 18.00 – wizyta Mikołaja z Rovaniemi
18.30 – 19.10 – Daria Pawlewicz, Dawid Okoński, Eryk Redmerski, Bartosz Hoppe, Katarzyna Gościk (wokal, gitara, piano, saksofon)

21 grudnia (piątek)

Godz. 16.30 – 17.30 –  Pingwiny z zimowej krainy – przedstawienie dla dzieci
17.30 – 18.30 – Niezwykłe prezenty – przedstawienie dla dzieci
18.30 – 19.000 – Grzegorz Szubart, Michał Maślak – saksofon, Agnieszka Berka – wokal

22 grudnia (sobota)

14.00 – 14.30 – Paulina Nowicka, Paulina Pechman, kamil Wiszniewski – vocal, piano, gitara
14.30 – 15.10 – Valerijs Ivanovs – koncert skrzypcowy
15.10 – 16.00 – taneczny pokaz uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego pod kierownictwem Pani Renata Pruger
16.00 – 16.45 – Występ uczniów ze Szkoła Muzycznej Yamaha
17.00 – 18.10 – Gosia Andrzejewicz
18.10 – 18.40 – Grzegorz Szubart, Michał Maślak – saksofon, Agnieszka Berka – wokal
18.40 – 19.40 – Daria Barszczyk , Agnieszka Więckiewicz – wokal, Michał Charysz – gitara akustyczna

23 grudnia (niedziela)

Godz. 14.00 – 14.45 – Judyta Wenda
Godz. 15.00 – 15.40 – Duet Aleksandra Tomanek, Adam Skrętny (wokal, gitara)
15.40 – 16.40 – Nema&CRIS (wokal, gitara akustyczna)
16.40 – 17.40 – Piotr Szczepańczyk (gitara akustyczna)
17.40 – 18.40 – Agnieszka Kartaszewicz – Szczepańczyk, Adrian Błotny (wokal, skrzypce, gitara akustyczna)
18.40 – 19.10 – Grzegorz Szubart, Michał Maślak – saksofon, Agnieszka Berka – wokal

 

Fot. źródło:https://www.facebook.com/bydgoszczpl

 

 

 Powrót
Booking.com

Kalendarium wydarzeń

Styczeń, 2019
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Ostatnio dodane

© www.imprezowoplenerowo.pl 2016-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone